Anna prezentuje najwyższej jakości funkcjonalną i techniczną wiedzę. Swoim zaangażowaniem pokazuje, że jest w stanie podjąć się nawet złożonych i trudnych wyzwań. Praca z nią to przyjemność i gwarancja realizacji usług na najwyższym poziomie.
Tomasz, prywatny przedsiębiorca

Anna to najwyższej klasy specjalista w swojej dziedzinie. Ma ogromną wiedzę z zakresu prowadzenia projektów. Zgłosiliśmy się do Anny, ponieważ nasz projekt (startup IoT) nie szedł najlepiej. Pomogła nam wskazując, gdzie popełniliśmy błędy i wróciła nasz projekt na właściwe tory.

Witek, CEO

Jeśli szukacie kogoś, kto poprowadzi finanse waszego projektu, śmiało polecam usługi pani Anny. O budżetach, planowaniu i kontroli kosztów wie chyba wszystko. Współpracujemy już przy kolejnym projekcie i wiem, że każde zadanie powierzone pani Annie to gwarancja wykonania go na najwyższym poziomie.

Kasia

Anna to urodzona liderka. Praca z nią to czysta przyjemność. Bardzo polecam. Sama pewnie też jeszcze nie raz skorzystam z usług pani Anny.

Magdalena, startuperka

Super. Pełen profesjonalizm. Zleciliśmy pani Annie poprowadzenie projektu wdrożenia rozwiązania CRM w naszej firmie. Trochę się obawialiśmy zdalnej współpracy, ale ostatecznie jesteśmy więcej niż zadowoleni. Pani Anna to bardzo miła i komunikatywna osoba, świetnie się znająca na swoim fachu. Project manager jakiego trzeba każdemu projektowi.

Firma usługowa z Warszawy

Absolutna profeska 😊

Krzysiek, startup CEO

Jestem projektantką, prowadzę niedużą szwalnię, od czasu do czasu wypuszczam na rynek nowy model. Każdy model to dla mnie oddzielny projekt, który wymaga poprowadzenia. To był dla mnie zawsze ogromny stres. Długo szukałam kogoś, kto będzie umiał doradzić jak się za to zabrać krok po kroku. Współpracowałam z kilkoma project managerami, ale odkąd trafiłam na panią Annę, nie chcę już nikogo innego. Pani Anna nie tylko zna się na prowadzeniu projektów, ale też świetnie ogarnia finanse i doskonale rozumie biznes. Robimy razem już trzeci projekt i na pewno nie jest on ostatni.

Oliwia, projektantka

Anna ma ogromną wiedzę z zakresu prowadzenia projektów. Jesteśmy niedużym software housem, mamy u siebie świetnych programistów, ale ciągle nam brakowało kogoś, kto profesjonalnie poprowadzi nasze projekty. Myśleliśmy nad zatrudnieniem kogoś na stałe, ale Anna przekonała nas, że model współpracy jaki oferuje, jest dla nas dużo lepszym rozwiązaniem. Początkowo nie byliśmy przekonani, ale profesjonalizm Anny sprawił, że szybko zmieniliśmy zdanie. Dostaliśmy nie tylko usługę na najwyższym poziomie, ale też zapłaciliśmy znacznie mniej kupując ją niż by nas kosztowało zatrudnienie pracownika na stałe. Anna nie tylko prowadzi nasze projekty, ale też doradza nam w wyborze metodologii ich prowadzenia.

Wojtek, software house z Krakowa

Jestem project managerem, ale nie zajmuję się całościowo projektami. Sam świadcząc usługi współpracuję z panią Anną w zakresie finansów projektowych. Nie znam nikogo innego kto tak świetnie poruszałby się w świecie cyferek i wiedział tyle o budżetach do pani Anna.

Piotr, freelancer, bloger, project manager

Anna Szewczyk Project Manager

Usługi
Usługi
Usługi